Choose your region
KAPCSOLAT | Magyarország

Állásajánlatunk - Karbantartó mérnök

Debrecen

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ közel 30 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel karbantartó MÉRNÖK munkatársat keres.

Feladatok:
- PC vezérelt üzemi termelő gépek szervizeltetése külső szakcégekkel
- Energetikai rendszer üzemeltetése, energia adatok dokumentálása, adatszolgáltatás a hatóságok felé
- Szabványok, előírások és hatóságok által előírt időszakos ellenőrzések megszervezése, végrehajtatása külső szakcégek bevonásával

Elvárások
- Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- MS Excel magabiztos használata
- Precíz és strukturált munkavégzés
- Felelősségteljes gondolkodás

Amit vállalatunk kínál munkavállalóinak:
- Határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás egy gondoskodó munkáltatónál
- Változatos juttatások
- Dolgozói mobiltelefon program
- Kedvezményes sportolási lehetőség
- Céges rendezvények

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát „Karbantartó mérnök” megnevezéssel és fizetési igény megjelölésével küldje el a hr.hu@pipelife.com e-mail címre.

Amennyiben pályázatát megfelelőnek találjuk, munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot.