Choose your region
KAPCSOLAT | Magyarország

Minőségügyi technikus

Debrecen

 A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ közel 30 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS munkatársat keres.

Főbb feladatok:
-mérési feladatok (méretellenőrzés, nyomáspróba vizsgálat, stb.) elvégzése a mechanikai mérőlaborban található mérőeszközökkel
-a vizsgálatok jegyzőkönyvezése, kiértékelése
-közreműködés a mérőeszközök, berendezések ellenőrzésében és karbantartásában
-kapcsolattartás a társosztályokkal
-statisztikai elemzések készítése

Elvárások az ideális jelölttel szemben:
középfokú műszaki végzettség
-anyagvizsgálati ismeretek
-méréstechnikai, minőségellenőrzési ismeretek
-pontos, precíz munkavégzés
-felelősségteljes gondolkodás

Amit vállalatunk kínál munkavállalóinak:
határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás egy gondoskodó munkáltatónál
-változatos juttatások
-dolgozói mobiltelefon program
-kedvezményes sportolási lehetőség
-céges rendezvények
-támogató környezet, segítőkész munkatársak

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát „Minőségügyi technikus” megnevezéssel és fizetési igény megjelölésével küldje el a hr.hu@pipelife.com e-mail címre.

Amennyiben pályázatát megfelelőnek találjuk, munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot.