Choose your region
KAPCSOLAT | Magyarország

Állásajánlatunk - Karbantartó villanyszerelő

Debrecen

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ közel 30 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel karbantartó VILLANYSZERELŐ munkatársat keres.

Feladatok:
- műanyagipari gépek karbantartása
- villamos meghibásodások esetén hibakeresés- és elhárítás

Munkavégzés állandó délelőttös,  egyműszakos munkarendben.

Elvárások
- villanyszerelő szakmunkás végzettség
- 5 év szakmai tapasztalat ipari környezetben

Amit kínálunk:
határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás egy gondoskodó munkáltatónál
- tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát „Karbantartó villanyszerelő” megnevezéssel és fizetési igény megjelölésével küldje el a hr.hu@pipelife.com e-mail címre.

7