Choose your region
KAPCSOLAT | Magyarország

Állásajánlatunk - Kontroller

Debrecen

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ 26 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel KONTROLLER munkatársat keres.

Új munkatársunk feladatai:
- Rendszeres (heti, havi, negyedéves és éves), valamint ad-hoc jelentések készítése (helyi vezetőség illetve a group részére)
- Közreműködés havi és (negyed)éves zárásokban
- Termék elő- és utókalkulációk készítése
- Részvétel a tervezési és év végi előrejelzési feladatokban, elemzési feladatok elvégzése
- Rendszeres kapcsolattartás a külföldi anyavállalattal
- Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés

Elvárások:
- Szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség
- SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
- MS Excel program magas szintű ismerete
- Magyar és nemzetközi számviteli standardok (IFRS) ismerete
- Legalább 3 év azonos munkakörben, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- Középfokú és magabiztos angol nyelvtudás
- Precíz, pontos és proaktív munkavégzés képessége

Előny:
- Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
- SAP BI rendszer ismerete

Amit vállalatunk kínál munkavállalóinak:
- Stabil nemzetközi háttér
- Határozatlan idejű foglalkoztatás
- Nagyfokú önállóság a munkavégzésben

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát „Kontroller - Debrecen” megnevezéssel és fizetési igény megjelölésével küldje el a hr.hu@pipelife.com e-mail címre.

Amennyiben pályázatát megfelelőnek találjuk, munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot.