Choose your region
KAPCSOLAT | Magyarország

Állásajánlatunk - Szervizmérnök

Debrecen

 A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ közel 30 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel SZERVIZMÉRNÖK munkatársat keres.

Főbb feladatok:
Modern, PC vezérelt üzemi termelő gépek szervizeltetése külső szakcégekkel
-Energetikai rendszer üzemeltetése, energia adatok dokumentálása, adatszolgáltatás a hatóságok felé
-Szabványok, előírások és hatóságok által előírt időszakos ellenőrzések megszervezése, végrehajtatása külső szakcégek bevonásával

Elvárások az ideális jelölttel szemben:
villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség
-középfokú angol nyelvtudás
-felhasználói szintű MS Office ismeretek
-precíz és strukturált munkavégzés
-felelősségteljes gondolkodás

Amit vállalatunk kínál munkavállalóinak:
határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás egy gondoskodó munkáltatónál
-változatos juttatások
-dolgozói mobiltelefon program
-kedvezményes sportolási lehetőség
-céges rendezvények
-támogató környezet, segítőkész munkatársak

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát „Szervizmérnök” megnevezéssel és fizetési igény megjelölésével küldje el a hr.hu@pipelife.com e-mail címre.

Amennyiben pályázatát megfelelőnek találjuk, munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot.