Choose your region
KAPCSOLAT | Magyarország

Állásajánlatunk - Számlázó/pénzáros

Debrecen

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ közel 30 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni központjában lévő vevőszolgálatára SZÁMLÁZÓ/PÉNZTÁROS munkatársat keres.

Új munkatársunk feladatai:
- számlák készítése, postázása
- szerződés szerinti feltételeknek való megfelelés biztosítása
- reklamációk kezelése
- kapcsolattartás a társterületekkel
- a vállalat pénzkezelési szabályzata alapján a pénztár működtetése
- ki- és befizetések intézése, azok adminisztrációja
- napi pénztárjelentések készítése

Elvárások:
- legalább középfokú végzettség
- hasonló munkakörben szerzett 2 év tapasztalat
- SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- pontos, önálló munkavégzés
- erkölcsi bizonyítvány (a jelentkezésnek nem, de az alkalmazásnak feltétele)

Amit vállalatunk kínál munkavállalóinak:
- határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás egy gondoskodó munkáltatónál
- versenyképes jövedelem, változatos béren kívüli juttatások
- dolgozói mobiltelefon program
- kedvezményes sportolási lehetőség
- céges rendezvények
- támogató környezet, segítőkész munkatársak

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát „Számlázó/pénztáros” megnevezéssel és fizetési igény megjelöléséve küldje el a hr.hu@pipelife.com e-mail címre.

Amennyiben pályázatát megfelelőnek találjuk, munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot.