Choose your region
KAPCSOLAT | Magyarország

Állásajánlatunk - Raktári árukiadó-átvevő

Debrecen

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ közel 30 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni központjába RAKTÁRI ÁRUKIADÓ-ÁTVEVŐ munkatársat keres.

Új munkatársunk feladatai:
- áruk átvétele, összekészítése, kiadása
- (esetenként nagy terjedelmű) áruk gépi mozgatása
- áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
- készletellenőrzés, leltározás

Elvárások:
- érvényes targoncavezetői engedély
- hasonló munkakörben szerzett 1 év tapasztalat
- önállóság, gyorsaság

Közmű és épületgépészeti termékek ismerete előnyt jelent.

Amit vállalatunk kínál munkavállalóinak:
- határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás egy gondoskodó munkáltatónál
- versenyképes juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát „Raktári árukiadó-átvevő” megnevezéssel és fizetési igény megjelölésével küldje el a hr.hu@pipelife.com e-mail címre.

Árukiadó