Choose your region
KAPCSOLAT | Magyarország

Állásajánlatunk - Könyvelő

Debrecen

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ közel 30 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata KÖNYVELŐ munkatársat keres.

Új munkatársunk feladatai:
- számlák előrögzítése, átvétele
- költségszámlák könyvelése
- adatrögzítés, adatfeldolgozás
- szerződések nyilvántartása
- számlázással kapcsolatos dokumentumok kezelése
- beérkező/kimenő levelek kezelése
- vállalati dokumentumok iratrendezése, archiválása

Elvárások:
- mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem feltétel) vagy felsőfokú szakirányú végzettség
- pontos, precíz, önálló munkavégzés
- 3 év szakmai tapasztalat

SAP rendszer ismerete, angol vagy német nyelvtudás, IFRS végzettség, adótanácsadói végzettség előnyt jelent.

 Amit vállalatunk kínál munkavállalóinak:
- határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás egy gondoskodó munkáltatónál
- tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát „Könyvelő” megnevezéssel és fizetési igény megjelöléséve küldje el a hr.hu@pipelife.com e-mail címre.