Choose your region
KAPCSOLAT | Magyarország

Állásajánlatunk - Gépbeállító

Debrecen

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ közel 30 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel GÉPBEÁLLÍTÓ munkatársat keres.

 Új munkatársunk feladatai:
- gépek beállítása, kezelése, üzemeltetése
- szerszámbeállítások, szerszámcserék elvégzése
- rendszeres mintavétel, minőség-ellenőrzés
- problémák, eltérések jelentése a műszakvezetőnek

Munkavégzés folyamatos három műszakos munkarendben.

Elvárások
- szakirányú végzettség
- 2 év szakmai tapasztalat ipari környezetben

Amit kínálunk:
- határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás egy gondoskodó munkáltatónál
- tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes bér és béren kívüli juttatások
- céges rendezvények
- dolgozói mobiltelefon program
- kedvezményes sportolási lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát „Gépbeállító” megnevezéssel és fizetési igény megjelöléséve küldje el a hr.hu@pipelife.com e-mail címre.